To nejlepší pro Vaše zdraví - naše služby

V naší ordinace Vám poskytneme správné řešení pro Vaše zdraví - kvalifikovanou odbornou léčebně-preventivní péči praktického lékaře rozšířenou o nadstandardní služby. Naše terapeutická práce se vyznačuje individuálním přístupem a individuální, Vašim potřebám přizpůsobenou terapií. 

Preventivní a léčebná péče pro dospělé pacienty

Preventivní prohlídky

zaměřené především na včasné odhalení civilizačních a onkologických chorob (hrazeny pojišťovnou každé dva roky, více o rozsahu dle věku na internetových stránkách Vaší pojišťovny).Diagnostika a terapie akutních a chronických onemocnění

12svodové Ekg , pulsní oxymetr

 

Laboratorní odběry

Odběry krve a ostatního biologického materiálu se provádí v naší ordinaci každý den mezi 8-9 hod po předchozí dohodě s lékařem. Většina odběrů krve nutná nalačno!V ordinaci přístroj na vyšetření CRP , INR  ,cholesterolu , glykemie , kyseliny močové a močový analyzátor.

 

Návštěvní služba v domácnosti imobilních pacientů

 

Pravidelné očkování

Provádíme pravidlená očkování např. proti tetanu,klíšťové encefalitidě ,hepatitidám typu A i B, chřipce ,meningokoku typu C. Povinné očkování u dospělé populace hrazené pojišťovnou se týká pouze očkování proti tetanu – každých 10-15 let, ve věku nad 60 let každých 10 let.Závodně preventivní péče

Pro firmy a podniky poskytujeme pracovnělékařské služby. Jedná se o vstupní, výstupní, periodické prohlídky zaměstnanců, dále je možné očkování, zhodnocení pracovních rizik na pracovišti atd.